18.9 C
Kherson
Вівторок, 23 Квітня, 2024

Останні новини

Робоча група з відновлення у Білозерській громаді підсумувала піврічну діяльність

У Білозерській громаді відбулося третє засідання робочої групи з громадської безпеки та відновлення.
Про це повідомив БФ “Об’єднання” на своїй сторінці у Фейсбуці.
Під час онлайн-засідання робочої групи були представлені результати відповідної діяльності на Херсонщині за друге півріччя 2023 року. Також йшлося про спільні проєкти громадських організацій, Головного Управління ДСНС України у Херсонській області, ГО “Білозерський центр регіонального розвитку”, які розпочали свою діяльність в області за підтримки Програми розвитку ООН.
На зустрічі  обговорили міні-ініціативи та хід їх реалізації у громаді, зокрема, встановлення пожежних гідрантів та систем безперебійного живлення.
На засіданні робочої групи у Білозерській громаді також були презентовані результати онлайн-збору ідей від ВПО і мешканців щодо бажаних ініціатив та  визначені потреби громади у сфері громадської безпеки на 2024 рік.
У заході взяли участь представники ПРООН, військової адміністрації, ХОДА, громадських організацій, Національної поліції та ГУ ДСНС Херсонщини, військово-цивільного співробітництва тощо.
Робоча група з громадської безпеки та відновлення була створена у Білозерській громаді наприкінці літа цього року, згідно із розпорядженням начальника військової адміністрації та функціонує в межах ініціативи “Херсонська область: громадська безпека та відновлення в умовах змін”, що впроваджується Фондом Об’єднання за сприяння UNDP Ukraine / ПРООН в Україні за фінансової підтримки Уряду Данії, наданої в межах Програми з відновлення та розбудови миру.

  • Жителі Білозерської громади отримують тверде паливо для обігріву домівок взимку. Наразі відповідну допомогу отримали 47 родин, які проживають у громаді.
  • Автомобільний парк комунального господарства Білозерської громади поповнився новою технікою. Екскаватор-навантажувач придбали за рахунок коштів державної субвенції. Спецтранспорт використовуватимуть для будівельних та ремонтних робіт на водогінних мережах, у ліквідації наслідків ворожих атак, а також для транспортування гуманітарних вантажів.
  • Херсонський обласний благодійний фонд “Об’єднання” активно допомагає звільненим громадам Білозерщини. Завдяки благодійникам спеціалісти Станіславської сільради отримали канцтовари та побутову техніку.

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info