Рівень води у Білозерці спав до 30 сантиметрів

0
43

Станом на 17 червня у Білозерці рівень води спав до 30 сантиметрів, у Дніпровському, Янтарному, Береговому, Велетенському та Кізомисі  – до 40 сантиметрів.

Про це повідомили у Білозерській селищній військовій адміністрації.

У ліквідації наслідків підтоплення задіяна техніка МКП “Водограй”, Херсонської обласної комунальної аварійно-рятувальної служби та приватних підприємств. Вчора із території домоволодінь, які опинилися у зоні підтоплення, вивезли 35 кубометрів сміття та 20 кубометрів будівельних відходів.

Мешканці громади, оселі яких постраждали, отримали 8 мобільних будинків для тимчасового проживання.

За інформацією Чорнобаївської СВА, станом на 16 червня у громаді проводилися роботи з відкачування води з підвалів, житлових будинків та городів.
У ліквідації наслідків надзвичайної ситуації задіяні спеціалісти підрозділу ДСНС та комунального підприємства «Чорнобаївський господар». Загалом  воду відкачано із території 26 домогосподарств.

Як повідомили у Херсонській ОВА, рівень води на Херсонщині продовжує знижуватися. Сьогодні опівдні він становив 1,25 метра.
Вода уже відступила від низки населених пунктів правобережжя – Понятівки, Благовіщенського, Зимівника, Комишан, Токарівки, Чорнобаївки, Степанівки, Бургунки, Львового, Заповіту, Малої Сейдеминухи, Бобрового Кута, Приозерного, Благодатного, Антонівки, Придніпровського, Тягинки, Дар’ївки, Інгульця, Ясної Поляни, Зарічного, Козацького та Одрадокамʼянки.
Підтопленими залишаються Херсон, Садове, Микільське, Новотягинка, Білозерка, Дніпровське, Федорівка, Калинівське, Краснолюбецьке, Новогреднєве та Благодатівка. У цих населених пунктах під водою 1506 будинків.

За даними МВС України, на Херсонщині станом на вечір 17 червня затоплені 1274 будинки. Внаслідок підтоплення загинули 14 людей. Поліція прийняла понад 4800 заяв громадян щодо пошкодження майна. Перевірили 13,5 тисяч квартир та будинків.

 

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь