Рідні загиблого воїна Матвія Алєксанова з Музиківки створили петицію 

0
120
Михайло Алєксанов просить небайдужих долучитись до підписання петиції про присвоєння звання Герой України своєму молодшому брату Матвію, який загинув на російсько-українській війні.
Відповідна петиція №22/211776-еп була опублікована на сайті Офіційного інтернет-представництва Президента України 1 грудня 2023 року.
Алєксанов Матвій народився 13 червня 1996 року у Музиківці. Захисник з позивним “Старк” встав на захист Батьківщини після звільнення Херсона. 26-річний воїн перебував у складі 22 ОМБр В/Ч 4718 (Хижих Мечем Мирим). Він загинув 21 листопада 2023 року на Бахмутському напрямку. Герой разом із побратимами потрапив під ворожий танковий обстріл.
У військового залишились мати, дружина, чотирирічний син, старші брат і сестра.
«Завжди усміхнений з натхненням йшов на завдання, всі його хлопці Братом пишаються, а Командир бригади казав, що Він був справжній Воїн, котрий нічого і ніколи не боявся», – повідомляє у петиції брат Матвія.
Станом на 7 грудня підпис під петицією вже залишили 4816 небайдужих громадян. Для того, щоб її розглянув Президент України, необхідно зібрати 25 тисяч голосів. Збір підписів триватиме ще 85 днів.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь