19.5 C
Kherson
Неділя, 1 Жовтня, 2023

Останні новини

П’ять класів Білозерського ЗПЗСО №3 переведено на дистанційне навчання

Білозерська селищна рада повідомляє, що у зв’язку з лабораторно підтвердженим випадком захворювання на COVID-19 у Білозерському ЗПЗСО №3 проведено засідання комісії з питань ТЕБ та НС селищної ради.

За результатами засідання комісія вирішила :

  • Перевести на дистанційне навчання 6, 7-а, 7-б, 9, 10 клас здобувачів освіти Білозерського ЗПЗСО №3 з 29 вересня до 9 жовтня 2020 року включно.
  • Директору Білозерського ЗПЗСО №3 організувати дистанційне навчання для здобувачів освіти 6, 7-а, 7-б, 9, 10 класів.
  • Директорам Білозерської мистецької школи та Білозерського ЦТДЮМ обмежити прийом здобувачів освіти 6, 7-а, 7-б, 9, 10 класів Білозерського ЗПЗСО №3 та забезпечити їх дистанційне навчання.
  • Директорам всіх ЗПЗСО посилити вимоги щодо виконання Постанови головного санітарного лікаря України від 22 серпня 2020 року №50.

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info