П’ять громад Білозерщини отримали обладнання для комунальних підприємств

0
26

Ще один транш обладнання для громад у рамках проєкту “Допомога звільненим громадам Херсонської області”. Білозерська, Музиківська, Чорнобаївська, Станіславська та Дар’ївська громади отримали набір обладнання для покращення комунальних послуг. В такий набір входить  –

▶Зварювальний апарат інверторний.
▶Газонокосарка бензинова.
▶Муфтова зварка пластикових труб.
▶Дриль-шуруповерт ударний.
▶Дриль ударний.
▶Бензопила  (2 шт).
▶Перфоратор акумуляторний.
▶Полірувальна машина.
▶Коса бензинова.
▶Драбина.
▶Зарядна станція.
▶Багатофункціональний пристрій.

“Сподіваємось, що дане обладнання допоможе швидше ремонтувати поломки та розширити спектр комунальних послуг. Наші комунальники – герої, які мало не щодня на лінії вогню. Ремонтують мережу, не дивлячись на обстріли та небезпеку. Не втомлюємось дякувати їм, намагаємось хоч трошки допомогти!” – розповідає керівниця проєкту Оксенюк Катерина.

Також, команда ГО “Білозерський центр регіонального розвитку” продовжує облаштовувати укриття в партнерських громадах. Нагадуємо, що заплановано підтримати по три укриття в кожній громаді. Для цього попередньо вже було передано генератори, кулери, дитячі куточки, біотуалети та столи. Сьогодні додались індукційні плитки та сміттєві баки. Також буде закуплено та передано громадам лавки та стелажі.  

🟢Проєкт “Допомога звільненим громадам Херсонської області” реалізується ГО “Білозерський центр регіонального розвитку” за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).
 Білозерка.info  Білозерка.info

 

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь