Психологічна підтримка для постраждалих внаслідок підриву Каховської ГЕС: куди звернутися за допомогою?

0
25

Цілеспрямована руйнація Каховської ГЕС росіянами призвела до справжньої техногенної катастрофи. Щоб допомогти людям перенести стресові події, в Херсонській та прилеглих областях працюють групи надавачів послуг із першої психологічної допомоги.
Про це повідомили на сайті Мінреінтеграції.
Команди фахівців із психосоціальної підтримки, мобільні бригади психологів і гуманітарного реагування готові у будь-який момент надавати херсонцям низку психологічних сервісів.
Докладну інформацію про надавача послуг першої психологічної допомоги, а також види допомоги, регіон, контактну особу можна отримати, скориставшись таблицею за посиланням. Вся надана інформація актуалізована й оновлюється.
Таблиця підготовлена Координаційним центром з психічного здоров’я при Кабінеті Міністрів України спільно з Технічною робочою групою із ПЗПСП, яку очолюють World Health Organization (WHO) та International Medical Corps.

Міндовкілля посилює заходи з моніторингу якості води та повітря на Херсонщині та Миколаївщині. Для цього у Херсон були направлені дві мобільні лабораторії. Вони здійснюватимуть спостереження за станом довкілля та контроль екологічної ситуації у південному регіоні.

За інформацією Херсонської ОВА, станом на 21.30 середній рівень затоплення Херсонської області становить 2, 96 м. Наразі підтоплено 31 населений пункт на правому березі (3600 будинків) та 14 — на лівому.

Сьогодні в одному з районів міста виявили утопленими невідому жінку та 50-річного чоловіка. Загалом відомо про 10 загиблих через підрив російською армією дамби Каховської ГЕС. Ще 20 осіб – поранені, серед них 5 поліцейських та 2 рятувальників. Безвісти зниклими вважаються 35 людей, серед них семеро дітей.

За інформацією Херсонської ОВА, минулої доби російські окупанти 26 разів обстріляли мирні населені пункти Херсонщини. Випустили 132 снаряди з артилерії, мінометів, “Градів”, авіації та безпілотників. Херсон ворог атакував 3 рази, випустивши по місту 8 снарядів. Російські військові поцілили у житлові квартали населених пунктів області. Через російську агресію 3 людини загинули, 12 – дістали поранення.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь