6.4 C
Kherson
Четвер, 29 Лютого, 2024

Останні новини

Призначено нового секретаря Музиківської сільської ради

24 січня 2023 року на  сесії Музиківської сільської ради Херсонської області скликання обрали нового секретаря. Про це повідомляє офіційний сайт Музиківської сільської ради. 

Шляхом таємного голосування cекретарем стала депутатка Інна Кулик. Позапартійна. Її кандидатуру вніс сільський голова Савелій Лейбзон. “За” проголосувало 15 депутатів, одноголосно.

Біографічна довідка

Інна Вікторівна Кулик народилася 02.04.1984 року у с.Музиківка Херсонської обл. У 2002 році закінчила Музиківську загальноосвітню школу. Вищу освіту здобула в Херсонському державному аграрному університеті за спеціальністю “Бухгалтер аудитор”, магістр з обліку та аудиту. В 2012 році почала працювати в Музиківській сільській раді на посаді спеціаліста з агропромислового розвитку та економіки. В 2017 році прийняла присягу посадової особи місцевого самоврядування. До теперішнього часу працювала на посаді головного спеціаліста з публічних закупівель. Була депутатом VI та VIII скликання Музиківської сільської ради.

Попередниця нового секретаря, Людмила Погрібна, склала свої повноваження, іншим рішенням Ради від 13 січня 2023 року.

 

Підготувала Трибушна Тетяна

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info