Прикордонники вручили орден “За мужність” матері загиблого Героя Вадима Зінчака зі Станіславської громади
2 червня 2026 року відбулася щемлива подія: прикордонники вручили орден “За мужність” ІІІ ступеня (посмертно) мамі полеглого Героя зі Станіславської громади — Галині Федорівні Зінчак.
Про це повідомила Станіславська ТГ у Facebook.
Начальник Станіславської СВА Олександр Бабуцький разом із військовими подякували батькам Вадима – Галині Федорівні та Анатолію Йосиповичу – за виховання справжнього патріота, який віддав життя за суверенітет і незалежність України.

Вадим Зінчак народився 12 лютого 1994 року, зростав та навчався у селі Широка Балка. Попереду мало бути довге життя, але війна забрала його 22 серпня 2025 року під час виконання бойового завдання на Херсонському напрямку.

“Для всіх, хто знав Вадима, він назавжди залишиться в пам’яті світлим, щирим, товариським і неймовірно надійним другом. Низький уклін батькам, які виховали Титана”, – зазначили у сільраді.
Вічна пам’ять і слава Захиснику України!