28.8 C
Kherson
П’ятниця, 29 Вересня, 2023

Останні новини

“Придніпровка” повернулася на Білозерщину

Рік тому в Україні розпочалася війна, яка принесла нам важкі випробування. Перед нами постали нові виклики, пов’язані із втратою житла та роботи, адаптацією у нових регіонах і державах, нестерпним життям в окупації, постійними стресами та переживаннями.

Від 24 лютого минулого року ми боремося за право на власний вибір, за впровадження європейських принципів демократії, де немає місця поневоленню з допомогою зброї, за збереження власної ідентичності.
В умовах окупації редакція газети «Придніпровська зірка» була вимушена призупинити діяльність. Тримати зв’язок із читачами нам допомогли колеги із команди сайту Білозерка.Інфо, з якими наша редакція співпрацювала до війни.

Разом ми готувати матеріали для сайту та сторінки у Фейсбуці, вивчали інформаційні запити аудиторії, волонтерили та намагалися підтримати земляків і словом, і ділом.
На жаль, сьогодні ми не можемо відновити звичну роботу редакції газети та щотижневий вихід видання: і через безпекову ситуацію в регіоні, і через неможливість адресної доставки, і через фінансову кризу редакції, пов’язану з втратою прибутків.
Проте ми віримо, що всі ці труднощі тимчасові. А впевненості у цьому додає потужна команда ГО «Білозерський центр регіонального розвитку» на чолі з Еллою Петренко. Саме завдяки цій організації та її участі у проєкті «Допомога звільненим громадам Херсонської області» у нас з’явилася можливість підготувати для читачів Білозерщини спецвипуск “Придніпровської зірки”.  Сьогодні учасники проєкту розповсюджують газету у різних громадах Білозерщини та отримують вдячні відгуки від населення. Сподіваємося, що кожен із читачів знайде у спецвипуску корисну інформацію для себе.

 Білозерка.info  Білозерка.info  Білозерка.info
Після деокупації правобережної Херсонщини ми почуваємося вільними, проте війна продовжується. А це означає, що нам ще зарано говорити про спокій і мир, нехтувати правилами безпеки та втрачати пильність. Маємо бути сильними та згуртованими!
Дорогі читачі! Дякуємо вам за багаторічну довіру нашій газеті! Бережіть себе та близьких, не замовчуйте свої проблеми, звертайтеся за допомогою до благодійників та влади. Ми не одні у біді – нас підтримує увесь світ! Перемога обов’язково буде за нами!
Наталія СВИРИДА,

редактор газети “Придніпровська зірка”.

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info