19.4 C
Kherson
Четвер, 13 Червня, 2024

Останні новини

Придбай футболку – допоможи землякам!

Херсон – це Україна! З цим переконанням і вірою у деокупацію регіону за благодійну справу взялася начальниця відділу по роботі зі ЗМІ Херсонської міської ради Олена Пімєнова. Разом із чоловіком Сергієм вони вимушені були виїхати з рідного міста. Наразі пара проживає на підконтрольній Україні території, де реалізовує благодійний проєкт. Олена і Сергій запустили продаж футболок з тематичними написами про рідне місто. Отримані від реалізації товару кошти подружжя спрямовує на підтримку херсонських організацій, які допомагають місцевим жителям та переселенцям з постраждалих громад.

Взагалі, ідея виготовлення тематичних футболок виникла в Олени ще наприкінці минулого року. «Я просто сиділа і почала замислюватися над питанням: «Що для мене Херсон?» Чи є такі символи, щоб людина одразу зрозуміла, що це наше, рідне, і що це з Херсона. І так поступово у моїй голові почали з’являтися образи, асоціації. І все це я вирішила перенести на папір у блокноті. Скажу одразу, ідей було чимало, тож спочатку по-іншому уявляла собі цей напис».

Від задуму – до реалізації проєкту минуло майже півроку. Виїхавши з Херсону, Олена вирішила переглянути записи у блокноті, які робила раніше і натрапила на тематичний малюнок про рідне місто. Жінка зрозуміла, що це невипадково і вирішила втілити ідею у життя.

Напис «Херсон» Олена розшифрувала наступним чином: «Буква «Х» – це два якорі, а отже наші моряки, річковий та морський порти. «Е» – наша далеко відома за межами Херсонщини рибка пузанок. Буква «Р» – складається з рятівного кола та весла, адже куди ж без пляжів та байдарок. «С» зобразила у вигляді скибки кавуна. Буква «О» зображена у вигляді сонця, бо для мене Херсон – місто сонця, аніж місто кавунів. Бо кавуни це більше про області, їх же у нашому місті не вирощують. А щодо букви «Н», то вона складається з очерету та нагадує про місцеві плавні, які ще нікого не залишили байдужими».Згодом виникла ідея додати до принта ще кілька фраз: «Херсон – місто-герой» та «Місто героїв».

Сьогодні з допомогою Фейсбуку подружжя реалізовує футболки. Вартість одного виробу –  400 гривень, 150 з яких – благодійний внесок. Перші виручені від продажу футболок кошти пара спрямувала херсонським телевізійникам, які доставляють продукти до громад Херсонщини, що знаходяться на лінії фронту. Потім – на допомогу переселенцям із різних куточків області, які змушені були переїхати до Херсона, а також команді «Котики-патріотики», яка з перших днів активної фази війни допомагає херсонцям ліками та продуктовими наборами.

Окрилені першими успіхами від реалізації проєкту, родина Олени Пімєнової розробила ще сім нових принтів.  До креативних херсонських благодійників вже почали надходити пропозиції продажу не лише футболок з лого, а й тематичних екоторбинок.

Одягнути патріотичну футболку і водночас стати благодійником може кожен херсонець, якому довелося виїхати з рідного регіону. Але всі ми обов’язково повернемося додому, бо Херсон – це Україна!

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info