Проведено селищний етап гри «Сокіл» («Джура»)

0
102

 Білозерка.info

У мальовничому селі Новотягинка Білозерського району на базі відпочинку «Білі зорі» пройшов селищний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”).

Учасники «Джури» – 5 роїв з  Білозерської  об’єднаної  територіальної громади  – таборувались  з 11 по 13 травня на березі річки Дніпро.

Програма Гри була різноманітною і насиченою, складалася з видів змагань та конкурсів військово-спортивного, туристсько-краєзнавчого та культурно-просвітницького спрямування. Найкращі здібності в змаганнях з перетягування канату та «Влучний стрілець» показали джури Надеждівської школи. Поза конкурсом в змаганнях «Снайпер» відзначили ученицю Томинобалківської школи Самойленко Софію та ліцеїста Щербину Валерія, яких нагородили грамотами Білозерського спортивного-технічного клубу товариства сприяння обороні України. Джури Білозерської школи № 3 посіли І місце у змаганнях «Штурм». А рій Білозерської школи № 2 став переможцем у змаганні «Впоряд», в наданні домедичної допомоги «Рятівник», в творчо-мистецькому представленні рою «У колі друзів», в конкурсі «Відун», в презентації звітів про виконання завдання під гаслом «Добре діло», в конкурсі стіннівок та таборуванні і в загальному заліку посів почесне місце переможця селищного етапу гри «Сокіл» («Джура»). ІІ місце в загальному заліку посів рій Томинобалківської школи, ІІІ – рій Білозерської школи № 3, ІV – рій Надеждівської школи, V – рій Білозерського ліцею.

Вітаємо всіх з перемогами та бажаємо нових здобутків.

[su_slider source=”media: 6588,6587,6586,6585,6584″ limit=”30″ target=”blank” width=”700″ height=”400″ title=”no” speed=”700″]

 

За матеріалами: Білозерська селищна рада

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь