Протирадіаційне укриття у Федорівці обстежать за 30 тисяч гривень

0
274

У Федорівці Дар’ївської громади планують провести перевірку протирадіаційного сховища. На обстеження Дар’ївська сільрада витратить 30 тис грн.
Про це стало відомо з платформи державних закупівель “Prozorro”, повідомляє МОСТ.
У документі вказано, що перевірку проведуть для визначення кількості коштів на ремонт укриття.
У сховищі наразі немає опалення, каналізації, вентиляції. Також у захисній споруді не проведене електропостачання та водопостачання.
Підрядника, що обстежуватиме укриття, поки що обирають. З фірмою чи компанією Дар’ївська сільрада визначиться 6 березня 2024 року.

  • До Олександрівки Станіславської СТГ, Посад-Покровського Чорнобаївської громади та Зорівки, Знам’янки, Черешеньок, Томиної Балки Білозерської громади завітала багатопрофільна мобільна бригада. Протягом 4 днів спеціалісти провели понад 250 прийомів. У селах працювали педіатр, психолог, юрист та соцпрацівник.
  • Представники благодійної організації Help Ukraine Casers побували у Вітровому Дар’ївської СТГ. Консультації відвідали більшість мешканців села. У ньому наразі проживає 31 особа. Також місцевим жителям волонтери привезли медикаменти.
  • Село Чайкине Дар’ївської СТГ перейменують у Чайчине. На сайті та Facebook-сторінці Дар’ївської громади проведуть громадські слухання щодо присвоєння населеному пункту нової назви. Консультації триватимуть з 26 лютого до 26 березня.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь