14 C
Kherson
Понеділок, 27 Травня, 2024

Останні новини

Протягом серпня Білозерські поліцейські контролюватимуть водіїв та пішоходів щодо дотримання правил дорожнього руху

З 23 липня до 30 серпня на території Білозерського району Херсонської області триває комплекс профілактичних заходів щодо зниження рівня аварійності.

Поліція посилено контролює безпеку дорожнього руху, стежить за дотриманням ПДР його учасниками та вживає необхідних заходів задля запобігання загибелі та травмування людей на дорогах району.
Здійснюється посилений контроль за поведінкою дітей на вулично-дорожній мережі з метою запобігання випадків порушення ними ПДР.

Увага патрульних ще більше спрямована на виявлення фактів порушення учасниками дорожнього руху ПДР, які призводять до настання ДТП. Це керування транспортним засобом у стані спяніння, виїзд на смугу зустрічного руху, порушення водіями швидкісного режиму, правил проїзду перехресть та обгону, користування пасками безпеки або мотошоломами, перевезення пасажирів, зокрема дітей, користування під час руху засобами зв’язку, недотримання водіями транспортних засобіа правил проїзду пішоходних переходів, а також порушення ПДР пішоходами та велосипедистами.

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info