Протягом двох місяців Чорнобаївський хаб прийняв понад 400 відвідувачів

0
189

Протягом лютого-березня послугами сільського хабу в Чорнобаївській громаді скористалось більш ніж 420 осіб.
Про це повідомив Громадський вісник Херсонщини.

Малеча та дорослі відвідують заняття з психологом, логопедом та соціальним працівником. Середній вік дітей, які бувають у хабі, – 5-7 років. Також у просторі на волонтерських засадах працює вчителька початкових класів. Раз на тиждень вона проводить уроки підготовки до школи для майбутніх першокласників.

“Ми надали багато індивідуальних консультацій з різних тем: мінна безпека, як піклуватися про здоров’я та правильно спілкуватися, знайомитися, як розвивати просторове мислення та ін.”, – розказала адміністраторка хабу Тетяна.

Психолог Марина провела у березні 50 індивідуальних та групових занять у просторі. 12-річна Дар’я не бажала йти на контакт, проте завдяки заняттям у групі з арт-терапії почала спілкуватись з іншими дітьми. 17-річний Олександр відвідує індивідуальні консультації, і психолог допомагає йому подолати відчуття самотності. 10-річний Владислав, який два рази залишався у школі на другий рік через труднощі у навчанні, займається з соціальним працівником, який допомагає хлопчику підтягнути успішність.
Двічі на тиждень мобільна бригада хабу виїжджає до Чорнобаївки, Клапаїв, Киселівки, Посад-Покровського та Зеленого Гаю. Соціальна працівниця Вікторія та психологиня Анастасія привозять дітям іграшки, проводять для них та їхніх батьків тренінги.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь