22.5 C
Kherson
Четвер, 21 Вересня, 2023

Останні новини

Пропозиції до бюджету Білозерської селищної ради на 2019 рік

 Білозерка.info

22 жовтня 2018 року за участі представників Громадської організації «Білозерський центр регіонального розвитку» в Білозерці відбулась  акція «Впливай на бюджет твоєї громади!».  Загалом під час заходу було зібрано 44 пропозиції мещканців Білозеркки до бюджету Білозерської селищної ради на 2019 рік. З них 3 пропозиції в режимі «он-лайн» на сайті організації.
Після аналізу на предмет повноважень селищної влади, всі пропозиції було систематизовано та направлено до селищної ради для врахування їх при підготовці проекту бюджету Білозерської селищної ради на 2019 рік.
Найбільш актуальні пропозиції
1. Провести ремонт доріг та тратуарів (капітальний або ямковий, грейдерування), по вул. Пушкіна, 30 років  Перемоги, Білозерська, Шевченка, Ценковського, пров. Харченка, Військовий, Торговий, Трояндовий,     Станіславське шосе, Б.Хмельницького, Д. Яворницького, Михайлевського).
2. Патрулювання вулиць у вечірній та нічний час (запобігання вживанню алкоголю та паління у громадських    місцях, проведення заходів з протидії наркоманії)
3. Вжити заходи по контролю за якістю надання послуг з перевезення щодо стану маршруток, хамства водіїв 
4. Зробити вуличне освітлення по пров.Трояндовий
6. Облаштування дитячих майданчиків
7. Облаштування пляжу біля Білого озера (встановлення сміттєвих баків, очищення від трави та сміття, завезення піску на прибережну зону)
8. Облаштування місць для сімейного відпочинку та дитячих майданчиків
9. Наведення ладу на сміттєзвалищі та кладовищі
10. Реконструкція кінотеатру в смт. Білозерка
11. Будівництво вуличного освітлення в с. Надеждівка (частково вул.Набережна, Вінницька, Миру

 Білозерка.info

Звертаємо Вашу увагу, що консультації з громадськістю під час підготовки та ухвалення бюджету селища рада є важливим індикатором відкритості та прозорості політичного процесу на місцевому рівні, відповідно повинна застосовувати для цього усі можливі канали участі громадян.

 Білозерка.info  Білозерка.info

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info