22.2 C
Kherson
Понеділок, 25 Вересня, 2023

Останні новини

Прокуратурою не допущено привласнення гідротехнічної споруди

 Білозерка.info

На Херсонщині завдяки прокуратурі не допущено привласнення гідротехнічної споруди вартістю майже 5,2 млн.грн

Господарським судом Херсонської області розглядався спір за позовом агропромислового підприємства, яке намагалося визнати право власності на споруду водонакопичувача, який знаходиться на території Широкобалківської сільської ради Білозерського району та використовується для зрошення землі.

З метою захисту інтересів держави в розгляд справи вступила прокуратура.
У ході розгляду справи встановлено, що у 2015 році агрофірма незаконно зареєструвала право власності на спірну гідротехнічну споруду, яке в подальшому було скасовано судом, у зв’язку з чим Широкобалківська сільська рада зареєструвала право власності за собою.

Незважаючи на те, що у підприємства відсутні документи, які підтверджують право власності на гідротехнічну споруду, комерційна структура намагалася набути право власності на меліоративну систему в судовому порядку.

Ураховуючи безпідставність позовних вимог, місцевий господарський суд відмовив у їх задоволенні, при цьому задовольнивши позов третьої особи щодо визнання недійсним свідоцтва про право власності на нерухоме майно за агрофірмою.

Загальна площа водойми становить майже 4 га оціночною вартістю майже 5,2 млн.грн.

 

За матеріалами Прокуратури Херсонської області

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info