22.3 C
Kherson
Вівторок, 18 Червня, 2024

Останні новини

Програма “Банк Молодіжних Інновацій” для активної молоді: отримай гроші на втілення власної ініціативи

До уваги молоді, яка хоче змінити свою громаду!
Програма “Банк Молодіжних Інновацій – Youth Innovations Bank” стартує у Запорізькій та Херсонській областях та шукає активну, запальну та небайдужу молодь, яка хоче та може змінювати життя своєї громади!
Вже знаєте, що хочете змінити? Збирайте команду однодумців, подавайтеся на участь у програмі та отримайте до 3000 доларів на реалізацію свого проєкту!
Вже в лютому ми збираємо всіх зацікавлених на дводенну онлайн-сесію “Від ідеї — до змін”, де ти та твої друзі дізнаєтесь:
  • Як визначити та дослідити актуальні проблеми своєї громади.
  • Що таке інноваційний підхід до вирішення проблем громади та навіщо він потрібен.
  • Яким буде вплив твого інноваційного проєкту на громаду та Україну в цілому.
Реєстрація на участь в інтенсивній онлайн-сесії з інновацій тут
Дедлайн подачі заявок — 7 лютого 2022 року.
Команди, які представлять найкращі ідеї, зможуть взяти участь в основній частині програми, пройти курс навчання, відшліфувати свої проєкти та, під керівництвом менторів і менторок, пройти весь шлях від мрії — до реалізації власного проєкту.
Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).
Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info