28 C
Kherson
Понеділок, 25 Вересня, 2023

Останні новини

Програма “Банк Молодіжних Інновацій” для активної молоді: отримай гроші на втілення власної ініціативи

До уваги молоді, яка хоче змінити свою громаду!
Програма “Банк Молодіжних Інновацій – Youth Innovations Bank” стартує у Запорізькій та Херсонській областях та шукає активну, запальну та небайдужу молодь, яка хоче та може змінювати життя своєї громади!
 Білозерка.info
Вже знаєте, що хочете змінити? Збирайте команду однодумців, подавайтеся на участь у програмі та отримайте до 3000 доларів на реалізацію свого проєкту!
Вже в лютому ми збираємо всіх зацікавлених на дводенну онлайн-сесію “Від ідеї — до змін”, де ти та твої друзі дізнаєтесь:
  • Як визначити та дослідити актуальні проблеми своєї громади.
  • Що таке інноваційний підхід до вирішення проблем громади та навіщо він потрібен.
  • Яким буде вплив твого інноваційного проєкту на громаду та Україну в цілому.
Реєстрація на участь в інтенсивній онлайн-сесії з інновацій тут
Дедлайн подачі заявок — 7 лютого 2022 року.
Команди, які представлять найкращі ідеї, зможуть взяти участь в основній частині програми, пройти курс навчання, відшліфувати свої проєкти та, під керівництвом менторів і менторок, пройти весь шлях від мрії — до реалізації власного проєкту.
Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).
Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info