28 C
Kherson
Понеділок, 25 Вересня, 2023

Останні новини

4 проекти від Білозерського району отримають фінансування

  Білозерка.info

РАДА ОБЛАСНОГО КОНКУРСУ ПРОЕКТІВ РОЗВИТКУ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД СІЛ, СЕЛИЩ, МІСТ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ СХВАЛИЛА ВСІ 4 ПОДАНІ ПРОЕКТИ ВІД БІЛОЗЕРСЬКОГО РАЙОНУ

Загалом на конкурс було подано 21 проект загальною вартістю 2 млн 574 тис. гривень. Обов’язковою умовою конкурсу було також співфінансування проектів з відповідних місцевих бюджетів. 

Від Білозерського району були відібрані проекти Інгулецької сільської ради по монтажу системи опалення сільського Будинку культури. 100 тис.виділено для ремонту харчоблоку Киселівського ясел — саду “Сонечко”, заміну вікон на енергоощадні, утеплення стелі та стін амбулаторії сімейної медицини с. Миролюбівка, також підтримано проект щодо спорудження вуличного спортивного майданчика для мешканців села Чорнобаївка.

Коментуючи дану подію, перший заступник голови райдержадміністрації Олексій Журавленко закликає органи місцевого самоврядування району, а особливо новостворені ОТГ, активно брати участь у таких конкурсах. Враховуючи обмеженість бюджетних коштів, важливим напрямком роботи повинна стати діяльність спрямована на пошук позабюджетних джерел фінансування з різноманітних фондів, програм та грантів, що дасть змогу вирішувати проблеми розвитку окремих сільських рад, організацій та установ, а не чекати поки хтось сторонній почне вирішувати їх за нас. Тому риторичним в сьогоднішніх умовах звучить питання «Де взяти гроші сільським громадам?»

Джерело: Білозерська РДА

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info