21.8 C
Kherson
Середа, 17 Квітня, 2024

Останні новини

Проекти активних громадян з Білозерки та Музиківки отримають фінансування

Британська Рада в Україні British Council Ukraine в рамках програми Active Citizens Ukraine підтримала фінансово проекти випускників програми “Активні громадяни”. На Херсонщині будуть реалізовані наступні проекти на загальну суму 42 500 грн:

▶️ Проект “Без обмежень” у Музиківці. Мета: створення доступного середовища для осіб з особливими потребами та інших маломобільних груп населення для отримання адміністративних та медичних послуг на території с. Музиківка

▶️ Проект “Арт-клас – просто клас!” у Новомиколаївці. Мета: створити комфортні умови для розвитку естетичних смаків, творчих здібностей школярів, сприяти створенню осередку для зняття психоемоційної напруги у дітей з особливими потребами. Залучити учнів, батьків, вчителів, активну сільську громаду до спільної діяльності, яка спрямована на формування всебічнорозвинених дітей.

▶️ Проект “Відпочиваючи – навчайся!” у смт. Білозерка. Мета: облаштування навчально-пізнавальної та відпочинкової зон для учнів 5-11 класів Білозерського наукового ліцею ім.О.Я.Печерського шляхом об’єднання зусиль адміністрації школи, вчительського колективу та батьківської громади.

Співфінансування проектів забезпечують громади на місцях на суму 11 075 грн.

Вітаємо переможців!

#activecitizensua

До уваги активних громадян, наступна хвиля прийому проектів: з 2 жовтня по 3 листопада 2019 включно.

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info