21.7 C
Kherson
Вівторок, 26 Вересня, 2023

Останні новини

«Про війну – у форматі легкого читання»

Таку назву має проєкт, який реалізує Коаліція захисту прав осіб з інвалідністю внаслідок інтелектуальних порушень за участю громадських організацій, серед яких Херсонська обласна організація підтримки дітей з синдромом Дауна та їх сімей «Сонячні діти Херсонщини».

Мета проєкту – забезпечення доступної інформації (у форматі легкого читання та простою мовою) про всі аспекти війни і післявоєнне відновлення стосовно особливих інформаційних потреб українців з інвалідністю внаслідок інтелектуальних порушень та їхніх сімей.

Відповідну інформацію можна отримати у Регіонального консультанта проєкту Ірини Ханікової, написавши питання на Вайбер: +380997028895 або на електрону пошту: sunnydity@gmail.com

 Білозерка.info

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info