3.1 C
Kherson
Неділя, 10 Грудня, 2023

Останні новини

Про що спілкувався голова облдержадміністрації з білозерцями?

 

Сьогодні на центральній площі у Білозерці відбулася зустріч голови Херсонської ОДА Юрія Гусєва з громадою. Очільник області завітав до райцентру, аби безпосередньо поспілкуватися з жителями Білозерщини щодо нагальних проблем району. До голови ОДА зверталися з приводу подальшої долі району в рамках децентралізації, аналізу використання бюджетних коштів, проблем комунальних підприємств, пов’язаних з підвищенням вартості електроенергії і кабальних умов співпраці з енергопостачальними компаніями, а також необхідності врегулювання проблеми з великогабаритним транспортом, який знищує нові дороги. Крім того пролунало питання щодо особистого ставлення голови ОДА до питання продажу землі. Юрій Гусєв відповів, що сьогодні в Україні працює тіньовий ринок землі, від якого держава не отримує жодної копійки, тож відповідні зміни потрібні. Проте вирішувати це питання будуть на рівні парламенту. 

У питанні боротьби з перевантаженим транспортом є перші зрушення. Сьогодні ваговий комплекс вже працює на автодорозі М-14. До кінця року в області повинні з’явитися ще три таких комплекси, один з яких, можливо, буде пересувним.
Що стосується питання децентралізації, за словами очільника області, цей процес продовжиться. «Вісімнадцять районів в області точно не залишиться», – запевнив Юрій Гусєв. Остаточна доля Білозерського району в рамках адміністративно-територіальної реформи поки що не визначена. 

Голова ОДА був максимально відвертий з людьми, тож не обіцяв, що після його візиту всі проблеми в районі будуть швидко вирішенні, а в деяких випадках взагалі пояснював, що не має важелів впливу на ситуацію. Юрій Гусєв закликав громаду не чекати допомоги на рівні Києва. Починати зміни потрібно на місцевому рівні, в кожній окремій громаді.

 

За матеріалами: Придніпровська зірка

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info