Про що ми писали у травні: ТОП-5 публікацій

0
129

Протягом минулого місяця команда нашого медіа підготувала майже 200 публікацій про життя у звільнених громадах Білозерщини. Найбільше переглядів зібрали матеріали про наших неймовірних земляків, які мужньо долають виклики війни.

Історії, які вразили наших читачів:

  • “Альона Можаровська пече хліб для військових та односельців”: історія про жінку з Білозерської громади, яка добре знає, що таке окупація, нестача їжі, страх, біль, смерть…  Проте вона не чекає жалості та співчуття, бо водночас їй добре знайомі почуття любові, доброти, вдячності і віри. Альона достатньо сильна, щоб жити і надихати своїм прикладом інших.
  • “Власна справа в умовах війни: чи є перспективи для херсонських бізнесменів?”: історія про родину Ткаченків з Білозерки, які розвивають власну справу в умовах зони активних бойових дій.
    Наприкінці травня 2023 року бізнесмени взяли в оренду невеличке приміщення у селищі та відкрили у ньому кафе “Жираф”.
  • “Наталія Каменецька: “Вірю у Бога та ЗСУ!”:  історія про Олександрівську старосту, яка працює у місцевому самоврядуванні більше 20 років. Рідну Олександрівку жінка вимушено полишала лише під час періоду масованих обстрілів. Тільки-но ворога відігнали подалі від громади, Наталія повернулася до села. Сьогодні вона активно допомагає односельцям у вирішенні гострих проблем та налагодженні життя у старостаті.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь