Про Нас

Редакційна політика

Принципи та цінності

«Білозерка INFO» – незалежне громадсько-політичне інтернет-видання, засноване громадською організацією “Білозерський центр регіонального розвитку” у 2016 році.

У жовтні 2023 року була створена окрема громадська організація «Білозерка.Інфо», діяльність якої безпосередньо пов’язана з роботою сайту Білозерка.Інфо.

Видання у своїй діяльності керується міжнародними стандартами професійної журналістики та Кодексом етики українського журналіста.

Головна мета видання Білозерка.Інфо — оперативне, різностороннє і правдиве інформування широкої аудиторії про події у громадах колишнього Білозерського району Херсонської області – Білозерська, Станіславська, Чорнобаївська, Музиківська та Дар’ївська. Ми подаємо інформацію, яка має суспільний інтерес і вагу у доступній і зрозумілій для читача формі.

Ми прагнемо дати читачеві максимально повну та перевірену інформацію, редакція залишає за собою право не публікувати точку зору, яка свідомо та очевидно маніпулятивна чи неправдива.

Достовірність інформації

Редакційний контент завжди ґрунтується на перевіреній інформації, публікується з поглядами/позиціями сторін-учасників.

Будь-які статистичні дані публікуються із зазначенням джерела.

Редакція слідкує за тим, щоб автори матеріалу не мали упередженого ставлення до героїв чи подій, тим самим виключаючи можливість спотворення інформації в особистих інтересах, обману чи навмисної помилки.

Видання у разі особливої цінності інформації може опублікувати її за умов анонімності, але це не скасовує необхідність перевірки цієї інформації. У такому разі редакція бере на себе відповідальність за достовірність інформації. Водночас Білозерка.Інфо завжди захищає свої джерела інформації, а також своїх авторів.

Редакція не видаляє публікації, але завжди готова визнати свої помилки. У випадку, якщо в матеріалі допущені неточності або фактичні помилки, редакція публікує спростування та оновлює матеріал з урахуванням виправленої інформації та відповідної ремарки в тексті публікації.

Журналісти Білозерка.Інфо завжди представляються, називають ім’я, видання та тему, над якою працюють, також попереджають героя про фіксацію бесіди на аудіо- чи відео пристрої. Виняток може становити робота над журналістським розслідуванням, якому відповідна інформація може зашкодити.

У разі тиску, погроз або переслідування журналіста Білозерка.Інфо видання надає фізичний та юридичний захист автору матеріалу.

Етичні принципи

Редакція Білозерка.Інфо, керуючись міжнародними документами з прав людини, зокрема Лісабонським договором, не допускає дискримінацію людей та соціальних груп у будь-якому вигляді незалежно від ознаки: раса, релігія, ґендер, етнічна приналежність, походження, національність чи сексуальна орієнтація.

Білозерка.Інфо не обслуговує нічиїх інтересів і прагне уникати будь-яких можливих конфліктів інтересів. Білозерка.Інфо не підтримує жодної політичної партії, політиків, органів влади, чиновників. При цьому редакція надає всім рівні можливості та умови у висвітленні їхньої діяльності.

Робота у соціальних мережах

Викладені вище журналістські та етичні стандарти роботи з інформацією стосуються офіційних сторінок Білозерка.Інфо у соціальних мережах. Ми уникаємо будь-яких проявів, які можуть поставити під сумнів незалежність і неупередженість нашого інтернет-видання.

Також ми відкриті до комунікації з аудиторією. Читачі можуть писати нам в будь-якій із соціальних мереж і ми з радістю відповімо.

Білозерка.Інфо присутня у Facebook, Viber і YouTube.

Реклама на сайті

Ми чітко маркуємо комерційний контент.

Рекламні матеріали виходять з плашкою «Реклама». Перелік рекламних плашок може оновлюватися відповідно до трендів медіаринку та інновацій у сфері нативної реклами.

Робота відділу продажів і редакції розділена.

Ми не несемо відповідальності за зміст рекламних матеріалів. Редакція відмовляє в розміщенні на сайті комерційної інформації, яка, на наш погляд, є неетичною, некоректною та такою, що може зашкодити іміджу та діловій репутації видання. Публікація на правах реклами означає, що контент був наданий рекламодавцем або виготовлений редакцією, але узгоджений із замовник. За зміст рекламних матеріалів несе відповідальність рекламодавець, і такі матеріали не є журналістськими.