22.2 C
Kherson
Понеділок, 25 Вересня, 2023

Останні новини

Придніпровська ВЕС – перші кроки до реалізації проекту

 Білозерка.info

4 грудня 2019 року Андрій Неделько провів робочу зустріч з представниками інвесторів та керівництвом ТОВ «Придніпровські лани» щодо будівництва Придніпровської вітрової електростанції встановленою потужністю до 100 МВт на території Токарівської сільської ради. Станція матиме від 17 до 22 вітрових електроенергетичних установок з висотою осі ротора від 118 м до 150 м та діаметром ротора від 149 м до 163 м, потужністю від 4,5 до 5,7 МВт, які в основному будуть розміщені у полезахисних лісосмугах.
Керівник району запевнив інвесторів, що з боку районної державної адміністрації буде надане повне сприяння у реалізації цього інвестиційного проєкту. Учасники зустрічі на місці майбутнього будівництва урочисто перерізали стрічку на введеній в експлуатацію вежі-метеостанції висотою 120 м. Прилади на ній будуть в режимі он-лайн передавати кількісні параметри та інші характеристики вітру, необхідні для визначення потенціалу вітрової енергії на даній місцевості.

Джерело: Білозерська РДА

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info