Представники трьох громад Білозерщини взяли участь у церемонії нагородження переможців конкурсу проєктів

0
251

Дар’ївська, Музиківська та Чорнобаївська громади розробили проєкт будівництва станції сортування сміття. Відповідну ініціативу представники громад презентували на конкурсі “Міжмуніципальне співробітництво громад: досягнення та виклики”.
Про це повідомила Дар’ївська сільрада у Facebook.
Результати всеукраїнського конкурсу проєктів підсумували у Києві. Комісія Програми USAID DOBRE присудила найвищі бали чотирьом територіальним громадам.
Хоч громади Херсонщини і не посіли призові місця на конкурсі, їхні представники змогли ознайомитися з досвідом інших учасників та відвідати церемонію нагородження.
Також спеціалістам із Дар’ївської, Музиківської та Чорнобаївської СТГ вдалось зустрітись зі своєю кураторкою, яка допомагала у реалізації проєктів – уповноваженою Представницею Global Communities програми МТД DOBRE.

  • Чорнобаївська пожежна охорона отримала 12 вогнегасників, 10 комплектів спецодягу, 10 пожежних масок та 10 пар взуття. Допомога надійшла від Товариства українців у Франкфурті “Франкфуртський обоз”.
  • В “Армії відновлення” у Дар’ївській СТГ працює 31 людина. У минулому місяці працівники долучились до роботи трьох соціальних пралень та шести гуманітарних штабів, допомогли облаштувати “Острівець безпеки для молоді”.
    – У Станіславській громаді облаштували робоче місце для дільничного офіцера поліції. Міні-ініціативу “Порядок і спокій” вдалось реалізувати завдяки Робочій групі з громадської безпеки та відновлення (РГГБВ).

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь