Представники ТЧХ доставили допомогу мешканцям Білозерської громади

0
245

Благодійники доставили до Білозерської громади продуктові набори. Допомогу передали волонтери Українського Червоного Хреста, в рамках спільного проєкту з Всесвітньою Продовольчою Програмою.
Про це повідомив Український Червоний Хрест у Telegram.


Гуманітарну допомогу видали мешканцям Томиної Балки, Новодмитрівки, Нової Зорі, Розливу, Правдиного та Таврійського Білозерської громади. Продукти отримали і мешканці Херсона.

Загалом благодійники доставили понад 3000 продуктових наборів.

  • Минулого тижня Чорнобаївська громада отримала питну воду, консервацію, предмети особистої гігієни, гумові чоботи, човни, ємності для зберігання води, сміттєві баки, бензопили, інструмент та інвентар для благоустрою тощо – більш ніж 100 найменувань. Також до громади доставили дві установки для очищення води.
  • До Станіславської громади привезли будівельні набори. Місцевим мешканцям видали понад 100 ремонтних комплектів. Допомогу доставили волонтери гуманітарної місії “Проліска” за підтримки UNHCR Ukraine – Aгентства ООН у справах біженців в Україні.
  • Станіславській громаді передали електрогенератори. Громада отримала обладнання від Херсонської обласної комунальної аварійно-рятувальної служби за сприяння Херсонської ОВА. Загалом до громади привезли 49 побутових дизельних та бензинових електрогенераторів, які мають потужність 7-8 кВт

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь