Представники Станіславської та Чорнобаївської громад відвідали тренінг з відбудови регіонів

0
113

Протягом 24-25 листопада у Києві відбувся тренінг “Застосування підходу “Build Back Better” у відновленні регіонів і громад”. Організатором заходу виступила Програма розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН) в Україні за фінансової підтримки Уряду Данії, наданої в межах Програми з відновлення та розбудови миру.
Про це повідомили на Facebook-сторінці Станіславської громади.
Загалом на заході були представлені 6 регіонів України, зокрема 4 громади Херсонщини – Станіславська, Чорнобаївська, Кочубеївська та Високопільська.
На тренінгу розповіли про досвід відновлення найуспішніших країн світу. Учасники дізнались, як застосувати саме ці практики для України. Детальніше тему розкрила Ольга Славіна – представниця команди підтримки реформ Міністерства економіки України.
Інформацією про тенденції відновлення громад і важливість координації реконструкції та відновлення з політикою регіонального розвитку поділився Президент Асоціації малих міст України Павло Козирєв.
Віктор Галасюк, CEO UGF Academy та Президент Української асоціації Римського клубу, показав презентацію “Економічні інструменти відновлення регіонів”. Більше всього учасників зацікавило перспектива створення індустріальних парків.
Керівниця проекту ГІС Проектного офісу при Міністерстві відновлення Христина Зелінська зробила огляд цифрових інструментів відновлення громад.

Навчання та спілкування з тренерами організували спеціалісти з мобілізації громад (ПРООН в Україні) Михайло Карелін та Олексій Скворцов.
Наприкінці тренінгу учасникам вручили сертифікати про завершення навчання.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь