Представники Станіславської громади взяли участь у тренінгу з розробки проєктів

0
186

На Херсонщині протягом двох днів проходив тренінг щодо написання грантових проєктів. У навчаннях узяли участь представники Станіславської, Музиківської, Великоолександрівської, Високопільської, Кочубеївської, Новорайської та Нововоронцовської громад.
Про це повідомили на Facebook-сторінці Станіславської територіальної громади.
Тренінг організувала ГО “Громадський центр “Нова генерація” в рамках Програми DOBRE та проєкту “Голос громади у місцевому самоврядуванні”. Програма DOBRE виконується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) USAID Ukraine – USAID Україна.
Протягом першого дня представникам громад розповіли про деталі конкурсу “Місцеві ініціативи для розвитку громад”, навчали визначати та аналізувати проблеми, які може вирішувати проєкт, та формулювати його мету і результати.
Отримані знання та навички у подальшому допоможуть представникам місцевого самоврядування у реалізації власних проєктів у громадах.

  • Олександрівським комунальникам передали обладнання для водомережі. Допомога надійшла від ГО “Міжнародна Солідарність”. Благодійники надіслали муфти універсальні чавунні, трубу ПЕ (50 м) тощо.
  • Киселівська агрофірма отримала модульні зерносховища. Допомога надійшла від Міністерства аграрної політики та продовольства України та Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (FAO).
  • Представники Дар’ївської, Музиківської та Чорнобаївської громад розробили проєкт будівництва станції сортування сміття. Ініціативу представили на всеукраїнському конкурсі “Міжмуніципальне співробітництво громад: досягнення та виклики”.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь