Представники Станіславської, Білозерської та Чорнобаївської громад обговорили питання громадської безпеки

0
169

З 7 по 9 листопада у Львові відбулася Мережева зустріч партнерів “Громадська безпека через згуртованість задля відновлення”. У заході, зокрема, взяли участь представники Станіславської, Білозерської та Чорнобаївської громад.
Про це повідомили у Facebook-групі “Станіславська територіальна громада”.
Зустріч була організована за сприяння Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН) в Україні. Кошти на її проведення виділив Європейський Союз у рамках проєкту “EU4Recovery – Розширення можливостей громад в Україні” (EU4Recovery) та Данія, в межах Програми з відновлення та розбудови миру.
На заході були присутні фахівці з 11 областей України. Херсонщину представили 6 громад: Станіславська, Білозерська, Чорнобаївська, Високопільська, Кочубеївська та Нововоронцовська. Ці громади мають свої робочі групи з громадської безпеки.


Учасники заходу обговорювали пріоритетні напрямки у відновленні громад, реінтеграції ветеранів, роль ветеранської спільноти в процесах відновлення громади, а також взаємодію громадськості, поліції, ДСНС та представників влади на засадах партнерства. Особливу увагу під час спілкування приділили територіям, де ведуться активні бойові дії, та областям, які надають прихисток для переселенців.

 

Також на заході представники регіонів презентували віртуальні герби своїх областей, херсонський вийшов дуже яскравим та сонячним.

  • Чорнобаївська громада придбала тепловізійні монокуляри та прилади нічного бачення для українських військових. За кошти з бюджету Чорнобаївської сільської ради закупили 16 тепловізорів та 10 приладів нічного бачення.
  • Станіславська громада отримала 49 побутових дизельних та бензинових електрогенераторів, які мають потужність 7-8 кВт. Їх передадуть місцевим мешканцям, домівки яких були знеструмлені внаслідок ворожих обстрілів. Протягом 2 тижнів після відновлення електропостачання генератори треба повернути.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь