Представники Дар’ївської громади відвідали ReBuild Ukraine powered by Energy у Варшаві

0
144

14-15 листопада у Варшаві пройшла друга Міжнародна виставка-конференція ReBuild Ukraine powered by Energy. На заході, зокрема, обговорювали інвестиційний потенціал Херсонщини.
Про це повідомили на сторінці Херсонської ОВА у Facebook.
Цього разу форум зібрав бізнес, фонди, фінансові організації та представників урядів з 28 країн.
На ReBuild Ukraine powered by Energy обговорювали такі важливі теми як відновлення критичної інфраструктури, відбудову житла, децентралізацію енергогенерації та енергобезпеки, можливості зовнішньоекономічної діяльності.
Також на конференції презентували інвестиційні та донорські кейси, необхідні для відновлення зруйнованої війною економіки України, з акцентом на соціальну та критичну інфраструктуру, промисловість, енергетику та житло.
Радники начальника Херсонської ОВА Андрій Пасічник і Денис Путінцев ознайомили учасників конференції зі стратегічними для Херсонщини інвестиційними проєктами. Це відбудова як звільненого правого берега, так і поки що окупованого лівобережжя.
На ReBuild Ukraine powered by Energy також були присутні представники Дар’ївської громади.

“На жаль, організаторами не було надано можливості презентувати сільські громади з великої сцени, але все ще попереду!
Вмотивована на розвиток громади завдяки проведеним комунікаціям. Досвід інших громад, нові можливості, нові знайомства – безцінні, і не буває так, що інвестор чи донор чекає з чемоданом грошей. Фінансуються конкретні цікаві проекти, за якими стоять конкретні люди, – написала у Facebook керівниця відділу регіонального розвитку, інвестицій та проектної діяльності Дар’ївської громади Наталя Гридіна.
  • Нещодавно в Україні презентували пілотну ініціативу з розробки комплексних планів відновлення громад на Херсонщині, Кіровоградщині, Миколаївщині та Харківщині. Проєкт допомагає реалізувати USAID, яке надає допомогу постраждалим від російської агресії громадам.
  • Міжнародна неурядова організація IREX в Україні оголосила грантовий конкурс проєктів, спрямованих на покращення процесу інтеграції переселенців у громадах. Громадські організації, які займаються проблемами ВПО, можуть отримати фінансування на посилення соціальної згуртованості переселенців.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь