Представники Чорнобаївської громади взяли участь в Українському муніципальному форумі

0
144

Протягом 4-5 грудня у Києві, в межах XVII Українського муніципального форуму, проходив День Діалогу. На заході були присутні представники Чорнобаївської громади.

 Про це повідомила Асоціація міст України у Facebook.

Учасниками Форуму стали майже 400 громад, органи держвлади, міжнародні інституції, європейські муніципалітети, дипломатичні установи, медіа. Представники Чорнобаївської громади розповідали про відбудову Посад-Покровського. Село відновлюють відповідно до Постанови Уряду № 382 “Про реалізацію експериментального проекту щодо відновлення населених пунктів, які постраждали внаслідок збройної агресії Російської Федерації”.

Зорє Ганієва, начальник відділу інвестицій і комунікацій Чорнобаївської сільської територіальної громади і представник чотирьох палат Асоціації міст України від Палати сільських і селищних рад, поділилась успішними практиками муніципалітетів у час війни.

«Щиро дякую Асоціації міст України за запрошення! Важливо чути громади, і ви це вмієте. Дякую колегам! Почула багато цікавих ідей, сподіваюсь на втілення в Чорнобаївській громаді. Виступ на заходах подібного масштабу – це відповідальність. Сказати про громаду найголовніше, акцентувати увагу на досвіді, можливостях, налогосити на готовності до дій. Органи місцевого самоврядування зацікавлені в розвитку своєї громади», – повідомила Зорє Ганієва.

  • День Діалогу був проведений у межах Проєкту “Сприяння всебічному розвитку громад через аналітику, діалог та міжнародне співробітництво”. Проєкт реалізовує Асоціація міст України за підтримки Програми “U-LEAD з Європою”.
  • 5 грудня волонтери Херсонщини отримали державні та обласні відзнаки. Активістів нагородив очільник Херсонської ОВА Олександр Прокудін. Також відзнаку Президента “За оборону України” вручити Михайлу Пуришеву, Денису Федьку, Григорію Янченку і Тетяні Князєвій.
  • До Білозерської громади доставили гуманітарну допомогу. Жителі Новодмитрівки  Томиної Балки отримали 1230 продуктових наборів. Допомогу передала благодійна організація GEM.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь