Представники Чорнобаївської громади вдосконалили навички проєктної діяльності

0
160

Нещодавно у Львові проходив захід “Трансформація чи відбудова” у рамках проєкту “Майстри змін”. Серед учасників навчання були представники Чорнобаївської громади. Ініціатива направлена на розвиток звільнених громад.
Про це повідомила Чорнобаївська сільрада.

“ГО “Подільська агенція” проводила відбір учасників у проєкт “Майстри змін”. Одне навчання проводилось для звичайних активістів, інше – для представників влади. Я представляла Чорнобаївську сільраду. Ми навчалися комунікаціям під час проєктування. Наша заявка на новий проєкт стосується підсилення комунального підприємства у громаді спецтехнікою”, – розповіла нашому виданню представниця Чорнобаївської сільської ради Зорє Ганієва.

Проєкт “Майстри змін” тривав три місяці. Ініціативу реалізовують за підтримки проєкту Агентства США з міжнародного розвитку USAID “UCBI: Зміцнення громадської довіри в Україні”.
Протягом цього часу фахівці пройшли лекції та практику, відвідували звільнені громади, спілкувались з місцевими мешканцями.
19 квітня представники 16 звільнених громад Херсонщини, Миколаївщини та Запоріжжя, серед яких – Чорнобаївська та Музиківська, доопрацьовували “якірні проєкти” разом із менторами та експертами.
20 квітня представники громад, органів місцевого самоврядування та громадські активісти обмінялись досвідом щодо відновлення, а також обговорили актуальні проблеми.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь