Представники Чорнобаївської, Білозерської та Станіславської громад працюють над перспективами відбудови

0
176

1-2 лютого у Києві відбувся дводенний воркшоп “Відбудова звільнених громад”, який проводив БФ “Об’єднання”. У заході взяли участь представники Чорнобаївської, Білозерської та Станіславської громад.
Про це повідомила Станіславська СТГ у Facebook.


Організатори та учасники зустрічі обговорювали результати онлайн-опитування серед жителів громад щодо пріоритетів відновлення. Також змінотворці вчилися розробляти проєкти для покращення умов життя в кожному населеному пункті з урахуванням інтересів різних категорій населення.


Представники Херсонщини ділилися досвідом організації роботи в громаді після звільнення від російських окупантів. Всі свої теоретичні та практичні надбання вони включили до чек-листа для ТОТ, який стане в нагоді після майбутньої деокупації.
Корисний захід організували Юрій Антощук (голова БФ “Об’єднання”), Володимир Пузирьов та Микола Гоманюк (експерт БФ “Об’єднання”).

  • Олександр Яник, 10-класник Станіславського ліцею ім. К.Й. Голобородька, посів II місце у Всеукраїнському конкурсі творчих робіт до Дня Соборності України. Цьогоріч у конкурсі взяли участь 20187 молодих українців. Серед такої великої кількості робіт Олександр Яник отримав відзнаку за друге місце.
  • Для поповнення книжкового фонду бібліотеки у Миролюбівці київська кав’ярня-книгарня “Рід” оголосила акцію, під час якої небайдужі жителі столиці принесли більше 140 нових книжок. У Миролюбівку поїдуть дитячі видання та українська патріотична література.
  • Представниці обласного центру зайнятості разом з БФ “Право на захист” провели виїзний прийом у Херсонському районі. Цього разу фахівці завітали до Музиківської та Чорнобаївської громад і розказали про компенсаційні програми для роботодавців, можливості отримання мікрогранту на створення або розвиток власного бізнесу, а також професійного навчання за допомогою ваучеру.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь