Представники Білозерської, Чорнобаївської та Станіславської громад взяли участь у всеукраїнському форумі

0
246

14-15 лютого у Києві пройшов форум “Влада і громада: спільний шлях до громадської безпеки та відновлення. Досвід Півдня”. Херсонську область представили Чорнобаївська, Білозерська, Станіславська, Високопільська та Нововоронцовська громади.
Про це повідомила Станіславська сільська територіальна громада у Facebook.

Захід організував БФ “Об’єднання” (голова – Юрій Антощук), за підтримки ПРООН, NED та Королівства Данії. У форумі взяли участь представники органів влади, поліції, ДСНС, громадські та міжнародні організації з 9 областей України.
На заході розглядалися аспекти Стратегії відновлення, пов’язана з війною міграція населення, історії успіху громад та практичні кейси по підсиленню безпеки від Херсонської, Запорізької та Миколаївської областей.


16 лютого учасники форуму від Чорнобаївської, Білозерської, Станіславської громад та Херсонського БФ “Об’єднання” представили у приміщенні UKRINFORM м. Київ презентацію “Універсальних рекомендацій щодо плану дій та пріоритетних напрямків відновлення життєдіяльності населених пунктів після деокупації”.
Основа рекомендацій – глибинні інтерв’ю з представниками органів влади, громадськості, поліції та ДСНС 16 населених пунктів означених громад з серпня 2023 року по лютий 2024 року.
Нагадаємо, що раніше, 1-2 лютого 2024 року, на воркшопі у Києві представники цих громад пропрацювали всі дієві кроки вирішення даної проблеми. Унікальний досвід півдня України буде дуже цінним для всіх громад ТОТ.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь