3.5 C
Kherson
Неділя, 10 Грудня, 2023

Останні новини

Правовий семінар для учасників АТО

18 листопада юристка Білозерського офісу Мережі правового розвитку Людмила Загоровська провела правовоий семінар для учасників АТО, який був організований Білозерським центром зайнятості.

В учасників семінару було багато питань до юристки, тому семінар був цікавим та корисним. Учасники АТО говорили, що неможливо отримати безоплатне зубне протезування, право на яке для них надано згідно зі статтею 12 Закону «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту». Іншими, не менш важливими питаннями були такі: сільські ради не ставлять учасників АТО на облік на отримання житла, та замість обіцяних 2 га землі виділяють тільки 0,5 га та ін. Тож, навіть постало питання про залучення до деяких справ державних адвокатів від Херсонський місцевий центр з надання БВПД аби учасники АТО могли повноцінно та безперешкодно скористатися пільгами та правами, які гарантуються державою.

Катерина Павловська

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info