28 C
Kherson
Понеділок, 25 Вересня, 2023

Останні новини

Право на любов до себе

Ви знаєте, що у вас є право на любов? Воно було з вами і вчора, і тиждень тому, і завжди! Від самого народження! І, о Боги, ЙОГО НЕ ПОТРІБНО ЗАСЛУГОВУВАТИ!!!

При спілкуванні, я бачу та чую: «Ось, стану директором, тоді вона мене оцінить (це, щодо любові матері). Ось, схудну і тоді він мене покохає (це щодо відносин з чоловіками). Ось, отримаю оцінку або відзнаку, і буду почуватися щасливою і буду гордитися собою (це, щодо відносин у школі із вчителем)…».

Багато людей впевнені, що такими, як вони є, вони – не цікаві та нікому не потрібні. Кожного дня намагаються відповідати очікуванням інших. Доводять, що гідні любові. Намагаються її заслужити.  Ця установка «живе» в багатьох головах. А правда така – ви просто себе НЕ СПРИЙМАЄТЕ. Не любите. І оточення – лише дзеркало, яке  вас відображає.

Якщо ви теж відноситеся до таких, то вам – до мене! У сенсі – до психолога або психотерапевта.

Любов – це ви і є! Цілком. Із всіма недоліками. Які, до речі, є недоліками за вашим особистим сприйняттям себе.

Хочете бути коханими? Хочете любові? Хочете відчувати себе щасливим? Ставайте особистістю!

Заслужити можна повагу та шану, навіть безмежну довіру, і вдячність. Вам це потрібно, коли йдеться про любов?

Часто ми віддаємо останнє. І не важливо, які це ресурси (гроші, час, енергія, здоров’є,  власне життя…). А потім очікуємо неможливого від того, кому «подарували» все це. А натомість той, хто отримує, відчуває стид, огиду, злобу, смуток, розчарованість, вину… Коли ви відчуваєте таке, це має відношення до любові?

Просто прийміть факт. Любов та кохання, вони – трапляються!!! Не всі нас мають любити так, як ми це хочемо. Але любити себе – це обов’язкова умова щасливого життя!

Позбувайтеся страху! Живіть там, де вам комфортно! Спілкуйтеся з тими, хто вам приємний та цікавий! Їжте те, що хочется! Робіть те, що любите! Від чого отримуєте кайф! Від чого у захваті і зупиняється час!

Скидайте «вантаж» токсичних стосунків із самим собою. Не тягніть його. Відростіть крила!!! Це – свобода через впевненість у собі!!! Ви здивуєтеся, але відкриються багато дверей і у роботі, і у стосунках, і у творчості…

Для щастя, не потрібно ЖЕРТВУВАТИ! Припиніть підкорюватися, вислуговуватися та змирятися! Це умова любові до вас? Це – володарювання та маніпулювання. А має бути – підтримка та повага.

Живіть на позитиві.  Йдіть по життю розслаблено. Не витрачайте енергію на пошуки, заробляння,  притягування та очікування кохання, наприклад. Пустіть її (енергію) на радість!

 ЛЮБОВІ ГІДНІ ВСІ БЕЗ ВИНЯТКУ!!! Вона просто буде, трапиться, звершиться! Вчіться любити! І почніть із себе!

Щаслива психологиня Інна Корміленко

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info