Правила благоустрою, забезпечення чистоти і порядку.

You may also like...

5 коментарів

 1. Занепокоїний сказав:

  і про “ходить за АТБ”. того люди і ходять, що в центрі селища, де велике скупчення людей, нема жодної громадської вбиральні. може хтось у славнозвісному торгівельному центрі облаштував вбиральню? НІ. Може попередник Царюченко подбав?? Ні. може нагальну проблему вирішили нова влада? НІ. Як можна викинути сміття в урну, якої немає? як не справляти людям свої портеби де прийдеться на вулиці, якщо іншого доступного місця немає? (вуличні туалети з відірваними дверями з яких, вибачте, витікає – не рахуюються. Та й про такізнайть здебільшого мешканці Білозерки та працівники білозерських організацій, установ, підприємств

 2. Занепокоїний сказав:

  Артем Мишин до речі!! небезпечна тенденція. у цих зруйнованих стінах “господарювали” КП “Відеомережа”. першим дзвіночком до пожежі був аварійний дах з прогнившими балками (я пам’ятаю, що його “выдремонтували”). висновків не зробили – маємо стіни після бомбардування (вибачте, навіть без усіляких градів). Сьогодні КП “Відеомоережа” переїхали до районного будинку культури. Якщо поглянути на дах БК, то неозброєним оком можна побачити знайому западину. ЗВИЧАЙНО ЦЕ РІЗНІ, ЗОВСІМ НЕ ПОВ’ЯЗАНІ ОДНА З ОДНОЮ БУДІВЛІ ТА “ГОСПОДАРІ”. но меня терзают смутные сомнения (Бунша, к/ф “Иван васильевич меняет професию”))))))))))

 3. Нормальній парень сказав:

  да вся эта Белозерка в грязи тонет, что только стоит сходить за АТБ, к стадиону (где раньше была дискотека). А это, на секундочку, самый центр Белозерки!

 4. Ірина сказав:

  Что можно требовать от властей, если сами жители у себя под носом гадят. Выбросить бутылку под ноги или бычек это норма! Так что нужно бороться не с властью, а с БЫДЛОМ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *