Правдинці задоволені роботою будівельників, які відновлюють їхні оселі

0
243

У Правдиному триває відбудова. Більшість місцевих мешканців задоволені якістю роботи спеціалістів із Полтавщини, які ремонтують їхні домівки.

Про це йдеться у відеоматеріалі видання МОСТ.

До початку повномасштабного вторгнення у Правдиному проживало 1511 осіб, наразі – близько 800 осіб. У селі зруйновані 44 оселі, 380 – пошкоджені.
Протягом минулого року в населеному пункті діяла програма “Пліч-о-пліч”. Волонтери з Полтавщини відремонтували покрівлі, вікна та двері у 132 будинках.

Також у відбудові пошкодженого житла місцевим мешканцям  допомагали громадські організації, які надавали будівельні матеріали. Сертифікати на їх придбання отримали 90 домогосподарств.
Внаслідок активних бойових дій у Правдиному пошкоджені дитячий садок, будівля сільради та будинок культури. Фельдшерсько-акушерський пункт був повністю зруйнований. Благодійні фонди надали три модульних будиночка, в яких тепер надають медичну допомогу місцевим жителям.
Наразі у селі існують проблеми із водопостачанням, проте у минулому році був розроблений робочий проєкт щодо його відновлення на суму 57 млн грн. Поки що воду у село доставляють із Миролюбівки. Раніше воду до населеного пункту привозили представники  Міжнародної організації з міграції. Однак через закінчення терміну дії договору благодійники перестали цим займатись.

  • У Дар’ївській СТГ організували безкоштовний прокат ортопедичного обладнання. Його надаватимуть повнолітнім місцевим жителям та ВПО.
  • Агентство відновлення уклало 363 договори на відбудову житла у Посад-Покровському. Наразі у селі ремонтують 81 об’єкт. На 72 з них будівельники вже заклали фундамент.
  • У Дар’ївській громаді облаштували “Острівець безпеки для молоді”. Проєкт реалізували Дар’ївська сільська рада та БФ “Моя Херсонщина”.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь