20.1 C
Kherson
Неділя, 24 Вересня, 2023

Останні новини

Правдинці повертаються до цивілізації

За повідомленням Херсонської ОВА, на автодорозі Таврійське-Миролюбівка поблизу села Правдине завершується ремонт мосту. Окупанти зруйнували бетонну конструкцію при відступі з правобережної Херсонщини в ніч з 8-го на 9-те листопада.

Наразі одеські будівельники демонтували залишки мосту, влаштовали водопропускні труби та звели насип. Після стабілізації насипу буде влаштовано бетонні плити, як фінішне покриття.

Знищення окупантами цього мосту призвело до ізоляції трьох населених пунктів Білозерської громади – самого Правдиного, а також сусідніх Таврійського та Нової Зорі. Через відсутність транспортного сполучення місцеві мешканці були позбавлені можливості отримати допомогу у надзвичайних ситуаціях. Цією дорогою не могли проїхати ані “швидка”, ані будь-який великогабаритний транспорт, зокрема, з гуманітарним вантажем.

«Через пошкодження ліній електропередачі ще на початку окупації правдинці залишилися без світла та води. Після звільнення цих територій ми не мали можливості пришвидшити роботи з відновлення інфраструктури саме через руйнацію мосту, адже енергетики просто не могли проїхати цей відрізок шляху», – говорить заступник начальника Білозерської селищної військової адміністрації Олексій Журавленко.

 Білозерка.info

 

 

 

 

 

 

Так виглядав міст після звільнення Правдиного

Разом із українськими військовими правдинці облаштували тимчасову дорогу через зрошувальний канал поблизу з мостом для легкового транспорту, але не кожен водій ризикував проїжджати глибокий рів.

Сьогодні реконструкція мосту фактично завершена. Незабаром до Правдиного пустять громадський транспорт. Також відновлення солучення зі старостинським округом дасть можливість завершити роботи з налагодження електропостачання.

 

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info