Правдинці отримали допомогу від Тайваню

0
45

Жителі Правдиного  Білозерської громади, які пережили важкі часи окупації, отримали гуманітарну допомогу від Тайваню. Волонтери привезли та роздали людям продуктові набори, теплі пледи, шапки, рукавички та шарфи.

Про це повідомили у Телеграмі Херсонської ОВА.

Допомога надійшла від Міністерства закордонних справ Тайваню,  на прохання голови мережі захисту національних інтересів “АНТС”, за сприяння польської гуманітарної організації “PCPM” та ГО “Лісові ініціативи і суспільство”.

У період активних бойових дій населені пункти Правдинського старостату зазнали тотальних руйнувань. У селах не лишилося жодного вцілілого будинку. Тривалий час людям довелося жити без зв’язку та комунікацій. Сьогодні у старостаті тривають роботи із розмінування територій, відновлення електро- та газопостачання. До Правдиного постійно прибувають гуманітарні вантажі.

Вчора мешканці звільнених територій Херсонщини отримали від міжнародних громадських організацій, благодійників та волонтерів 3603 продуктові набори, 8520 буханок хліба, 1820 банок консерви, 450 порцій готових обідів, 7098 літрів питної води, 1020 овочевих наборів. Також людям передали 21 ремонтний набір, 27 OSB-листів, 20 кубометрів дров та 375 гігієнічних наборів.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь