Чт, 16 Січ 25
1.2°C

Практичні поради з цифрової безпеки 

Lu Pohribna 12 Грудня, 2024

Інформація – це скарб, який варто захищати. Ось кілька простих, але дієвих кроків для безпеки ваших даних, які будуть корисними як майбутнім підприємицям, так і всім користувачкам комп’ютерів:

Використовуйте надійні паролі
Створюйте унікальні паролі для кожного облікового запису. Поєднуйте великі і малі літери, цифри та спеціальні символи. 

Увімкніть двофакторну аутентифікацію (2FA)
Це додатковий рівень безпеки, що вимагає підтвердження через SMS, застосунок чи апаратний ключ.

Резервні копії
Регулярно зберігайте важливі файли на зовнішніх носіях або у хмарі. Це захистить вас від втрати даних у разі збою пристрою чи кібератак.

Оновлюйте програмне забезпечення
Переконайтесь, що ваше програмне забезпечення включно з операційною системою, веббраузером та програмами регулярно оновлюється. Свіжі оновлення – це не лише нові функції, але й усунення вразливостей та помилок.

Використовуйте шифрування
Шифруйте конфіденційні файли та документи за допомогою надійних алгоритмів шифрування, щоб захиститись від несанкціонованого доступу навіть якщо ваш пристрій буде втрачено або викрадено. Шифрування – забезпечить конфіденційність ваших даних.

Зробіть перші кроки, щоб ваші дані завжди буде під надійним захистом! А як ви дбаєте про свої дані? 

Проєкт «Підвищення спроможності жінок Херсонщини» впроваджується ГО “Білозерський центр регіонального розвитку” у партнерстві з International Alert за технічної підтримки ООН Жінки в Україні та за фінансування Жіночого фонду миру та гуманітарної допомоги ООН (WPHF), гнучкого та оперативного інструменту фінансування, що підтримує якісні заходи для підвищення спроможності місцевих жінок у запобіганні конфліктам, реагуванні на кризи та надзвичайні ситуації та використання ключових можливостей миробудівництва. 

Ця публікація підготовлена за фінансової підтримки Жіночого фонду миру та гуманітарної допомоги Організації Об’єднаних Націй (WPHF), але це не означає, що висловлені в ній погляди та вміст є офіційно схваленими або визнаними з боку Організації Об’єднаних Націй