Працівники ферми у Новодмитрівці отримали ліки від волонтерів

0
210

“Херсонська ліга соціальних працівників” надала безкоштовні медпрепарати працівникам молочнотоварної ферми у Новодмитрівці.
Про це волонтери написали у Facebook.
Ліки для домашньої аптечки отримали близько 200 родин працівників ферми, які проживають у Новодмитрівці, Томиній Балці, Розливі та Кізомисі.

У дописі про відповідну допомогу волонтери нагадали, що під час російської окупації херсонські діти отримували у гуманітарному центрі молоко, яке привозили якраз з молочнотоварної ферми Новодмитрівки Білозерського району.

“Ми хотіли віддячити невтомним працівницям і працівникам, які й сьогодні, перебуваючи у складних умовах: постійні обстріли, відсутність енергопостачання, ранні підйоми, ненормований робочий день… продовжують працювати”, – йдеться у повідомленні.

Проєкт щодо забезпечення ліками для домашньої аптечки реалізовано ГО “Херсонська ліга соціальних працівників” при підтримці Гуманітарного волонтерського центру, Гостинної хати та German Doctors.

  • У Херсонській області більш ніж 600 родинам видали тверде паливо.
    Про це повідомив начальник Херсонської ОВА Олександр Прокудін на брифінгу. Понад 10,6 тисяч домогосподарств отримали дрова, брикети та вугілля, ще 3,4 тисячам господарств надали матеріалі виплати. Відповідна потреба в області закрита на 53%.
  • На Херсонщині відбулося чергове засідання робочої групи “Прозорість і підзвітність”, на якій обговорили використання коштів платників податків, будівництво модульного містечка у Чорнобаївській громаді та придбання спецтехніки.
  • На правобережній частині Херсонщині попри небезпеку російських обстрілів залишаються родини із дітьми. Благодійна організація “СОС Дитячі містечка Україна” допомагає у реалізації ініціативи херсонських волонтерів – облаштувати для малечі спеціальний простір для позашкільного дозвілля.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь