Працівникам із благоустрою підвищать заробітну плату

0
254

27 жовтня Кабінет міністрів України прийняв рішення підвищити заробітну плату робітникам “Армії відновлення”. Відповідний проєкт діє з метою фінансової підтримки тих, хто втратив роботу.

Відтепер працівники з благоутрою звільнених громад будуть отримувати у півтора рази більше – не 6700, як раніше, а 10 050 гривень на місяць. З 1 січня 2024 року зарплатня підвищиться до 10 650 гривень, а з 1 квітня 2024 року – до 12 000 гривень.
“Армійці” працюють у багатьох звільнених громадах Херсонщини, зокрема, на території Дар’ївської громади. Протягом жовтня суспільно-корисні роботи тут  виконували 28 осіб.
Як повідомила Дар’ївська сільська рада у Facebook, у Федорівському старостаті 7 людей розвантажували та видавали гумдопомогу і вели відповідну звітність, допомагали у перекритті покрівель затоплених осель, пофарбували дитячий майданчик, покосили сухостій біля будинків. Також працівники вивезли сміття з Федорівки та Ульянівки, провели косметичний ремонт у фельдшерсько-акушерському пункті та благоустрій вулиці Першотравневої у Федорівці.
На території Інгулецького старостату 4 людей упорядкували територію біля Пункту незламності, сільської бібліотеки, пам’ятника загиблим воїнам, старостинського округу, будинку культури, кладовища, пошти, їдальні, центру села та контори. Працівники з благоустрою ліквідовували наслідки обстрілів та допомогли з ремонтом водомережі, затоплених будинків, покрівлі та димоходу бібліотеки, садочка і котельні, будівлі пошти та вулиць. Крім того, “армійці” допомогли видати дрова мешканцям Зарічного та Ясної Поляни, розвантажити та передати місцевим гуманітарну допомогу, вивезти сміття із затопленої оселі, покосили траву на кладовищі.
У Лиманецькому старостаті 7 робітників прибрали території, прилеглі до адмінбудівель, пофарбували зупинку, допомагали з видачою гумдопомоги, провели ремонтні роботи для малозабезпечених сімей та прибрали суху траву й опале листя.
У Микільському старостаті працюють 2 спеціалісти, які розвантажували та видавали гуманітарну допомогу, проводили благоустрій території та допомогли 6 категорійним сім’ям.
У Дар’ївці 8  робітників впорядковували укриття та території кладовища, комунального підприємства, прилеглі до адмінбудівель та вздовж доріг.
Суспільно-корисні роботи фінансує Фонд загальнообов’язкового державного соціального страхування. Проєкт реалізовується у співпраці з Херсонським обласним центром зайнятості.

  • Одеська область витратила більш ніж 5 мільйонів гривень, щоб відновити будинки у Киселівці та Благодатному Чорнобаївської громади. В 11 оселях у Киселівці вже замінили вікна та двері, ще у 8 продовжуються ремонтні роботи. У Благодатному полагодили 6 будинків, у 20 – триває ремонт.
  • В Олександрівці Станіславської громади працює бригада “Добробату”. Будівельники-волонтери відновлюють будинок мешканки села. Проведення суспільно-корисних робіт фінансує Фонд загальнообов’язкового державного соціального страхування. Їх проводять у співпраці з Херсонським обласним центром зайнятості. Майстри змонтували частину нової покрівлі, зробили кладку вікна та димар.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь