Працівницю білозерського окупаційного органу влади підозрюють у колабораціонізмі

0
370

Правоохоронці заочно оголосили про підозру 62-річний жительці Білозерки, яка працювала в окупаційному органі місцевої влади.
Про це повідомила поліція Херсонської області у Telegram.


Підозрювана пішла на співпрацю з росіянами у липні 2022 року. Жінка добровільно обійняла посаду “замєстітєля начальніка управлєнія труда і соціальной політікі бєлозьорского муніціпального округа”.

Судячи з фото поліції, йдеться про білозерчанку Ольгу Старюченко.
Фігурантка організовувала роботу установи, коли був відсутній її “начальник», керувала працівниками “отдєла начіслєній”, видавала їм накази та вказівки. “Заступниця” підбирала кадри, приймала звітність про проведену роботу “управління”, забезпечувала контроль ведення документації своїми підлеглими.
Зрадниця вела службове листування між “управлінням” та іншими відомствами, створеними окупантами, відповідно до російських нормативних документів. Білозерчанка виконувала доручення і розпорядження “міністєрства труда і социальной політікі хєрсонской області” та інших органів окупаційної влади.
Жінку підозрюють у ч. 5 ст. 111-1 КК України – колабораційна діяльність. Вона може отримати від 5 до 10 років в’язниці із позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк від 10 до 15 років.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь