25.3 C
Kherson
Понеділок, 22 Липня, 2024

Останні новини

Працівники поліції продовжують перевірки законності придбання та перевезення лісоматеріалів

 

15.08.2019 року після опівночі у селі Музиківка працівники сектору реагування Білозерського відділення поліції зупинили автомобіль «Мерседес», завантажений 8 кубометрами кругляка дерева ясеня. 53-річний водій пояснив, що придбав деревину на законних підставах у Хмельницькій області для власних потреб і прямує додому у Скадовський район. Всі необхідні документи у водія були в наявності. Поліцейські перевірили товарно-транспортну накладну на лісові матеріали, також на кожній колоді були бірки зі штрих-кодами. Після проведення перевірки водій поїхав до місця призначення. 


Шановні громадяни! Якщо вам відомі факти незаконної вирубки лісу, або його транспортування чи продажу, прохання повідомляти в поліцію. Анонімність гарантована! Будемо вдячні за співпрацю.

 

За матеріалами: Білозерське відділення поліції

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info