29.3 C
Kherson
Четвер, 28 Вересня, 2023

Останні новини

Працівники Білозерського відділення поліції провели комплексні оперативно-профілактичні заходи на території району

1 листопада 2019 року на території Білозерського району проводилися комплексні оперативно- профілактичні заходи  з  метою стабілізації оперативної обстановки, профілактики злочинності, розкриття злочинів, попередження та виявлення адміністративних правопорушень.

В ході відпрацювання особовим складом Білозерського відділення поліції було перевірено 25 власників зброї та 45 осіб, які перебувають на обліку в поліції. Під час патрулювання Білого озера було вилучено 8 рибальських сіток та 6 раколовок. В результаті відпрацювання працівниками поліції складено 28 адміністративних протоколів та вилучено 40 гр канабісу. За порушення Правил дорожнього руху складено 16 адміністратиних матеріалів, з них 2 на водіїв, які керували транспортними засобами у стані алкогольного сп’яніння.

Білозерське відділення поліції

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info