Повертаєтеся до підтопленого житла – дотримуйтеся правил безпеки

0
40

Вода у підтоплених районах Херсонщини майже повністю зійшла. Тривають роботи з ліквідації наслідків руйнації Каховської ГЕС. Частина мешканців пошкоджених будинків повертаються до своїх осель.

Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України рекомендує мешканцям, які повертаються до будинків, звідки відійшла вода, дотримуватися наступних порад:

  • Перед тим, як заходити до помешкання, оцініть його зовнішню цілісність. Особливо несучі конструкції й стіни. Переконайтеся, що вони не деформовані водою та безпечні. Пересуваючись помешканням, зважайте на отвори в підлозі, розбите скло тощо.
  • Всередині приміщення будьте максимально уважними. Не чіпайте електричні щитки, вимикачі, розетки, якщо вони не були добре просушені, очищені та попередньо перевірені спеціалістами. У разі увімкнення вони можуть уразити електричним струмом або спричинити пожежу. Це ж стосується й електричних приладів, які залишалися у підтопленій оселі.
  • Не наражайте близьких на небезпеку: повертатися з дітьми можна лише у прибране, добре просушене та безпечне житло.
  • Пам’ятайте: повертатися до осель, які знаходилися у зоні затоплення, можна лише з дозволу місцевої влади та служб екстреного реагування.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь