15.4 C
Kherson
Четвер, 1 Червня, 2023

Останні новини

Потрібні патронатні сім’ї

Якщо Ви сім`я, яка має позитивний досвід власних дітей, проживаєте на території Білозерського району  та маєте власне житло і бажаєте подарувати дитині, яка залишилася без батьківського тепла та уваги, Усмішку, Віру, Надію та Любов звертайтеся за інформацією, як тимчасово підтримати дитину в складних життєвих обставинах на платній основі за адресою: смт,Білозерка, вул. Кооперативна, буд. 29, каб 5, тел. 33 0 72.

Довідково: Патронатна сім’я – тимчасова форма влаштування: термін перебування дитини в сім’ї патронатного вихователя не може перевищувати трьох місяців. Коли є обставини, що обґрунтовують необхідність і доцільність перебування дитини в сім’ї патронатного вихователя триваліший термін, орган опіки та піклування може його продовжити, однак не більше ніж до шести місяців. 

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info