Постраждалим від російської агресії господарствам безоплатно видадуть насіння овочів

0
480

Домогосподарства на Херсонщині, що постраждали від повномасштабної війни, можуть безкоштовно отримати насіння овочів для весняної посівної.
Про це повідомило Міністерство реінтеграції у Telegram.
Право на отримання допомоги мають ті, хто проживає у деокупованих і прифронтових громадах, ВПО та представники соціально вразливих верств населення (багатодітні сім’ї, малозабезпечені тощо), які володіють присадибними ділянками.
Проєкт реалізовує Програма USAID АГРО в межах Ініціативи “Стійкість сільського господарства” (АГРІ-Україна). Всеукраїнська асоціація громад допоможе розподілити та доставити посівний матеріал.
До 15 січня громади мають визначити, які господарства претендують на допомогу. У період з 16 січня по 15 лютого на сайті ВАГ відбудеться подача заявок керівниками громад. Насіння привезуть до сільських та селищних рад протягом лютого-березня.

  •  Білозерська селищна рада придбала дрова для 200 домоволодінь. У першу чергу допомогу видадуть категорійним родинам. Прибережні села Дніпровського і Кізомиського старостинських округів уже отримали тверде паливо від Міжнародної організації з міграції (МОМ).
  • Мешканцям Чорнобаївки передала допомогу Великолучківська громада, що на Закарпатті. Благодійники привезли продукти швидкого приготування, ліки та медичні засоби, печі-буржуйки, окопні свічки.
  • Жителям Білозерської громади, домівки яких постраждали від ворожих обстрілів, видають OSB-плити. Білозерська СВА придбали понад тисячу OSB-плит. Будівельні матеріали придбали за рахунок субвенції з місцевих бюджетів Щербанівської, Новосанжарської, Зіньківської громади Полтавської області, Конятинської громади Чернівецької області, Чопської громади Ужгородської області та Козятинської громади Вінницької області.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь