Постраждалим від підтоплення планують виплатити одноразову допомогу

0
120

Мешканцям Херсонщини, які постраждали внаслідок руйнації Каховської ГЕС держава планує виплатити одноразову грошову допомогу.

Про це Віцепрем’єр-міністр Ірина Верещук повідомила в ефірі національного телемарафону новин.

За її словами, напередодні Уряд провів нараду з міжнародними гуманітарними операторами. Наразі розробляється план невідкладної гуманітарної підтримки для мешканців підтоплених районів Херсонщини та Миколаївщини.

Зокрема, йдеться про одноразову грошову допомогу постраждалим. Її суму буде визначено найближчим часом. Наразі обласні військові адміністрації готують відповідні розпорядження, де визначають переліки постраждалих населених пунктів.

«Йдеться про одноразову грошову допомогу. Але її мають отримати всі, хто постраждав від лиха. Допомога вкрай необхідна, і люди на неї розраховують», – зазначила Віцепрем’єрка.

За повідомленням Херсонської ОВА, мешканці області, які постраждали внаслідок підриву Каховської ГЕС, можуть отримати фінансову допомогу від благодійних організацій.

Громадська організація “Центр соціального партнерства “Перспектива” спільно з Mercy Corps надають можливість попередньо зареєструватися для отримання комплексної фінансової допомоги.

Заявку можна подати онлайн за посиланням.

❓ У разі виникнення питань, будь ласка, звертайтеся до “гарячої лінії” організації за наступними номерами:

📞 +380 98 07 07 646 або +380 93 365 54 25

Станом на ранок 15 червня рівень води на Херсонщині знаходиться на позначці 2, 04 метра. Затопленими залишаються 44 населених пункти — 27 на правому березі та 17 на лівобережжі. Площа підтоплених сільськогосподарських угідь зменшилась на 600 гектар — голова ОВА Прокудін.

У відбудові населеного Інгульця, частина вулиць якого опинилася узоні підтоплення, допоможуть благодійники з Польщі.

Про це начальник Херсонської ОВА Олександр Прокудін домовився з Бартошем Ціхоцкі, Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Польща в Україні. Він підтвердив, що Польща готова взяти шефство над Інгульцем.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь